Vyberte si najlepšie miesto pre Vašu akciu

meštianska reštaurácia wetzlerov dom — trnava
svadby • spoločenské udalosti • firemné akcie • oslavy v centre do 70 hostí

Reštaurácia v rekonštruovanom renesančnom dome v centre Trnavy s nádvorím a terasou v meštianskom štýle. Rozľahlý a priateľský priestor s tromi miestnosťami, každá s trošku inou atmosférou. Vašu akciu umiestnime tam, kde sa Vám bude páčiť podľa počtu Vašich hostí a vyzdobíme podľa Vašich predstáv. Svadba na terase, koncert či recepcia na nádvorí. Čokoľvek, čo by ste v historickom centre Trnavy radi prežili. 

historická pivnica wetzlerovho domu — trnava
priateľské a rodinné posedenia • spoločenské a firemné akcie do 40 hostí

Málokto vie, že v útrobách meštianskeho domu je skrytá historická vínna pivnica. V tehlách z pôvodnej architektúry sú vpísané tajomstvá minulosti a vedie do nej zastrčené schodisko. Priestor je vhodný na akcie, ktorým svedčia súkromné podzemné priestory s barom, priestorom na catering a sociálnym zázemím. Večierky, oslavy, hostiny, ochutnávky. Pivnicu vyzdobíme a o jedlo sa postará cateringový tím Wetzlerovho domu. 

reštaurácia eso a areál panskej záhrady s tarzániou — vlčkovce
svadby • spoločenské udalosti • firemné akciE v záhrade a párty stanoch do 5000 hostí

Reštaurácia Eso má dve veľké sály, dve terasy a rozľahlý areál Panskej záhrady s lesom a jazierkom. Je obľúbeným miestom pre svadby, firemné akcie všetkého druhu - vnútri aj vo vonkajších párty stanoch. Ľahko dostupná z diaľnice R1, odbočka Vlčkovce, s dostatkom parkovania pre autá aj autobusy. Pre vašich VIP hostí, novomanželov či organizátorov máme penzión so štyrmi dvojlôžkovými izbami s vlastnými terasami. Cateringový tím vycvičený rokmi skúseností a desaťtisícmi spokojných hostí sa o vás postará.

reštaurácia s vyhrievanou terasou raisov dom — šúrovce
svadby • oslavy • firemné akciE na terase DO 100 Hostí

Reštaurácia Raisov dom má príjemný vidiecky interiér a krytú, vykurovanú terasu s vlastným barom, na ktorú sa pohodlne usadí aj 80 hostí. Nachádza sa v centre dediny Šúrovce kúsok od Trnavy na križovatke viacerých smerov. Je ideálnym miestom pre rodinné či firemné oslavy, svadobné hostiny, firemné akcie a menšie spoločenské udalosti. Najmenší hostia ocenia detské ihrisko a organizátori parkovanie pre 20 osobných áut a 3 autobusy. 

vínna pivnica raisovho domu — šúrovce
priateľské a rodinné posedenia • spoločenské a firemné AKCie do 20 hOstí

Druhú vínnu pivnicu prevádzkujeme pod reštauráciou Raisov dom. Priestor pivnice je vhodný na akúkoľvek akciu, ktorej svedčia súkromné podzemné priestory s vlastným barom, priestorom na chutný catering aj sociálnym zázemím. Večierky, oslavy, hostiny, ochutnávky v menšej spoločnosti. Pivnicu vyzdobíme ako si budete želať a o dobré jedlo sa postará cateringový tím Raisovho domu.

Párty priestor, terasa a záhrada zemanský dvor — šúrovce
svadby • spoločenské udalosti • firemné akcie • záhradné oslavy • párty stany do 2000 hostí

Párty priestor  rozľahlom vidieckom areáli s jazierkom a záhradou. Slnečná sála má kapacitu 120 hostí. Terasa s barovým pultom a výhľadom na záhradu je určená na záhradné svadby, koncerty či festivaly pod holým nebom. Vidiecka lokalita zaručí súkromie a nerušenú zábavu. Organizujeme firemné eventy, večierky a školenia, oslavy stužkové zábavy.