Naše leto je ľahké, svieže a grécke. Ochutnajte!

1. júla 2019 ― Na leto sme pre Vás pripravili špeciálne grécke menu. Netradične nakomponované šaláty aj typicky stredomorské jedlá pre Vás vymysleli naši kuchári s pomocou nášho charizmatického Gréka Xrisa, ktorý pochádza z ostrova Sámos. Ochutnajte dobroty, ktoré servíroval svojim krajanom v prímorských letoviskách.

Po dobrom jedle kávička a koláčik na priečelí v kaviarni Verdon

26. júna 2019 ― Keď sa dobre najete, zvážte kávičku a domáci koláčik na priečelí meštianskeho domu, v kaviarni Verdon. Prenesiete sa na malú chvíľku do vzdialeného levanduľou prevoňaného Provensálska. Tvorí ho pre vás v centre Trnavy zohraný tím milých ľudí. Pristavte sa a prečitajte si v letnom menu kaviarne.  

Vedeli ste, že Trnavskí mešťania boli páni vinári?

8. apríla 2019 ― Vinárstvo niekoľko storočí tvorilo najväčšiu časť príjmov mešťanov. Každý meštiacky dom mal vínnu pivnicu a víno sa pilo na hektolitre - ako bezpečný každodenný nápoj, keďže voda bola často kontaminovaná. Z nášho nového menu vyčítate ešte viac. A ochutnáte Malokarpatské dobroty, v ponuke máme aj omšové!

Máme nové menu

8. apríla 2019 ―  Pripravili sme pre vás nové menu. Rybacie špeciality z domácich sladkovodných rýb, z amura, sumca a jesetera. Zdravé kuracie mäsko aj domácu ponuku sladkostí. Víno výhradne od slovenských vinárov z Malých Karpát, aj skvelé omšové z dielne Vína z mlyna. A niečo na čítanie o histórii či našej filozofii. Tešíme sa na vás.

Varíme s medvedím cesnakom

13. marca 2019 ― Medvedí cesnak je v sezóne len pár týždňov začiatkom jari. Nenechajte si ujsť špeciality, ktoré naši kuchári pre vás z čerstvo natrhaného medvedieho cesnaku vymysleli. Rizoto, cestoviny, polievku aj všetky druhy steaku s omáčkou z medvedieho cesnaku.

Večeru sme nachystali aj bezdomovcom

24. decembra 2018 ― Štedrovečerné menu sme pripravili aj pre tých, čo domov nemajú. Nechýbala kapustnica, zemiakový šalát, vypražená ryba aj koláčiky z Verdonu. Keďže nám počasie neprialo, namiesto námestia sme sa schovali do podlúbia Wetzlerovho domu. 

Podávame len zdravé gazdovské kura

7. novembra 2018 ― Varíme pre vás so srdcom a naše jedlá sú nielen chutné, ale aj zdravé. Všetko naše kuracie mäsko, vrátane vašeho obľúbeného denného menu, je z domáceho gazdovského chovu bez antibiotík a podporných rastových hormónov. 

Začali sme vyrábať vlastné cestoviny

3. októbra 2018 ― Opäť pre vás chystáme niečo nové. Náš stroj na domáce cestoviny sme už zahriali a začal chrliť čerstvé tagliatelle, penne, špagety. Odteraz si vo všetkých našich prevádzkach dáte cestovinky z našej vlastnej výroby! 

Nafotili sme pre vás virtuálnu prehliadku

14. septembra 2018 ― Koncom leta sme dokončili panoramatické fotenie všetkých našich prevádzok. Pozrite si v galérii alebo na spodnej stránke home page ako sa vám páči, či dokáže sprostredkovať našu atmosféru!

Opäť ste s nami jarmočili na nádvorí

10. septembra 2018 — Špeciality pri príležitosti Tradičného trnavského jarmoku a 780 výročia kráľovského mesta Trnava ste si s nami opäť užili na nádvorí Wetzlera. Šťavnatá cigánska, krkovička, koleno či jarmočná gaga nemôžu nikdy u nás chýbať. 

Záleží nám na priestore, kde žijeme

01. jula 2018 ― Nie je nám ľahostajný plastový svet, v ktorom vyrastajú naše deti. Každý krok sa počíta a my sme začali výmenou všetkých plastových slamiek — od začiatku prázdnin u nás pijete zo slamiek vyrobených z repy.

Otvorili sme letnú sezónu na korze

29. júna 2018 — Nie nadarmo sme sa snažili, aby terasa Caffe Verdon prinášala dobrý výhľad na dianie v srdci mesta. Vyplatilo sa. Počas Latino párty, ktorá naštartovala letnú sezónu na trnavskom korze sme pridali stoly a užili si večer spolu s Vami.

Máme za sebou piaty Helpfest

10. júna 2018 ― Každý rok v rovnakom čase sa vlčkovské ESO stane epicentrom charitatívneho diania. Plný deň programu je venovaný tým, ktorí to najviac potrebujú. Ak ste s nami boli, ďakujeme, ak ešte nie, sledujte dátumy budúci rok!

Zväčšili sme Váš obľúbený priestor

13. júna 2018 ― Určite ste si všimli, že Wetzlerov dom je pre Vás už pár mesiacov krajší, väčší, vzdušnejší, novší. Rozšírili sme priestory a štýlovo ich zariadili, aby ste sa u nás cítili ako doma, a možno aj lepšie. Ak ste ešte nevideli naše zmeny, navštívte nás.

V Raisovom dome máme nový bufet

7. mája 2018 ― Začiatkom leta sme otvorili novinku — tradičný samoobslužný bufet v Raisovom dome v Šúrovciach. Nemáte čas sadnúť si k obedu, alebo máte chuť na niečo rýchle, nech sa páči, prídite ochutnať čo sme pre Vás pripravili.

Verdon ponúka už 30 druhov koláčikov

14. júna 2018 ― Iste ste si všimli, že sme pred letom zase osviežili ponuku našich domácich koláčikov a cheesecakov. Prídite pozrieť čo je Nutemisu, Sladký sen alebo Smotanové duo. Myslíme aj na slané jazyky a k vínku máme už aj vlastné slané jednohubky.