Tešíme sa na terasovú sezónu

8. apríla 2022 ― Už čoskoro sa spustí terasová gastro sezóna. V areáli Wetzlerovho domu nájdete hneď tri úplne rozdielne možnosti. Na nádvorí klasické výdatné dobroty Wetzlerovho domu, na jednom priečelí Provensálsku kaviareň Verdon a na druhom Ázijské bistro Namaste. Na svoje si príde každý, tak nás prídite pozrieť. 

Vedľa Wetzlerovho domu sme otvorili ázijskú Namaste

30. marca 2022 ― Na priečelí renesančného Wetzlerovho domu nájdete už aj ázijské bistro Namasté. Je výsledkom dlhodobej spolupráce zakladateľa s priateľmi v Nepále a je inšpirované práve nepálskou kuchyňou. Ramen, donburi, kari, ohnivé aj žlté, to všetko vás u nás čaká, plné bohatých farieb a chutí. 

Pozývame vás na koncert Kamelotu 2. júla na farme v Šúrovciach

V piatok, 2. júla 2021 na Zemanskom dvore zahrá Roman Horký a Kamelot. Prineste si deky, hľadisko bude trávnatá plocha oddychového areálu. Vstup od 18.15 a po koncerte si môžete nechať zážitok doznieť pri pivku pod večernou oblohou. Lístky v cene 15 Eur kúpite v Trnave v reštaurácii Wetzlerov dom alebo v kaviarni Verdon, v Šúrovciach v reštaurácii Raisov dom, vo Vlčkovciach v reštaurácii Eso a cez víkend aj na farme. 

Letná sezóna na terase je v plnom prúde

15. júna 2021 ―  Letná sezóna je v plnom prúde a my pre vás varíme všetky vaše obľúbené dobroty. Okrem toho výživné porcie chutného denného menu, každý pracovný deň od 11 do 14. Naša terasa je na nádvorí Wetzlerovho domu, odklonená od hlavného prúdu, oddýchnete si u nás a osviežite sa dobrotami alebo aj prúdom vodnej hmly, ktorú na vás v horúcom počasí pustíme :)

Meštianske trhy Wetzlerov dom

16. novembra 2020 ― Prídite si k nám na Meštianske trhy na nádvorie Wetzlerovho domu pochutiť na tradičných trhových dobrotách. Chránení pred vetrom a v pokoji dobrej nálady vám podáme jelení gulášik, cigánsku, chrumkavú klobásku, oškvarkový chlebík a všeličo iné, čo postupne popridávame. Tešíme sa na vás a prajeme vám dobrú chuť! 

Vytvárame nádvorie jedla a pokoja pred reštauráciou Wetzlerov dom

10. novembra 2020 ― Chystáme pre vás na našom nádvorí reštaurácie Wetzlerov dom bezpečné miestečko, kde sa v pokoji a chránení pred vetrom najete. Sledujte čo robíme, lebo každý deň budeme pridávať nové dobroty. Nemusíte sa vzdať obľúbených jedál ani spoločnosti ani teraz. Cesta sa vždy nájde, predsa radosť s blízkymi, milé stretnutia pri dobrom jedle sa dajú realizovať rôznymi spôsobmi. A my ich vždy pre vás vymyslíme. :)  

Jesenná ponuka s príchuťou jarmoku

9. septembra 2020 ―  Už čoskoro by sme v Trnave jarmočili, ale tentokrát musíme náš tradičný trnavský jarmok oželieť. My však máme jesennú ponuku. Kačice, lokše s pečeňou i na sladko, jelení gulášik aj pražené bravčové medailónky. Určite si oblížete mastné prsty nielen raz.

Wetzlerov dom má nové menu

13. júna 2020 ―  Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť naše nové menu. Vybrali sme jedlá, ktoré máte najradšej, obohatili gril sekciu a pridali dobroty, ktoré určite radi ochutnáte. Sumec na smotane, kuracie namasté alebo surf and turf. Nech vám chutí.

Objednajte si telefonicky a vyzdvihnite v okienku kaviarne Verdon

25. marca 2020 ―  Sezónu medvedieho cesnaku nám zrušila korona. Od 13. marca sme zatvorili, no je čas s potrebnými opatreniami naštartovať život. Otvárame Wetzlerov dom na vyzdvihovanie jedál medzi 11 a 20,00. Pozrite si našu aktuálnu ponuku.

Doprajte si netradičné lahôdky s medvedím cesnakom

6. marca 2020 ―  Je tu ten čas. Listy medvedieho cesnaku zaplavujú lesy aj reštaurácie. Stále viac sa táto divoká bylina teší obľube vďaka priaznivému účinku na náš organizmus a špecifickej chuti. Každý rok vám z medvedieho cesnaku varíme lahodné špecialitky. Ochutnajte.

Tešíme sa, keď konečne ochutnáme skvelý Daal Bhaat

20. januára 2020 ―  Už o chvíľku pre vás otvoríme útulné a exotickými vôňami naplnené miestečko, kde si dáte veľa skvelých špecialít z krajiny nášho nového kolegu, kuchára Danuriho. Viac vám neprezradíme, možno len to, že vám navarí skvelý Daal Bhaat, ktorý nesmie denne chýbať na stole jeho krajanov. 

Prídite vyskúšať atmosféru nového salónika

12. januára 2020 ―  Nový salónik je hotový. Radi sedávate vo vzdušnej hale alebo v štýlovej koniarni, ale ak máte chuť na viac súkromia, vyskúšajte salónik. Pripravili sme ho na elegantný štýl koniarne s útulným sedením na pozadí ruchu veľkej reštaurácie. Čo dobré vám ponúkneme dnes?

Pochutnajte si na nových zimných dobrotách

13. novembra 2019 ― Kačacie stehienko s pečeňou, jahňacie kolienka, hovädzie líčka či repové rizoto s grilovaným kozím syrom? Z novej chutnej, farebnej a na zahriatie skvelej ponuky si určite vyberiete a neoľutujete. Dobrú chuť! 

Pripravte sa na nové jesenné dobroty, budete prekvapení

8. októbra 2019 ― Už sme všetko potrebné prichystali, aby sme vás čoskoro mohli začať hostiť novými jesennými jedlami. Určite si vyberiete zo špecialít, ktoré sú sýte, chutné a v jesennom chlade dobre zahrejú. Tešte sa na špecialitky z teľacieho mäska, bravčovej panenky aj býčka, aké inde neochutnáte. 

Už čoskoro začneme pre vás skrášľovať ďalší salónik

31. septembra 2019 ― Wetzlerov dom sme za posledné roky rozšírili a vylepšili. Je z neho pre vás krásny, vzdušný, moderný a zároveň útulný priestor, kde si príjemne posedíte a dobre sa najete. Pokračujeme ďalej a čoskoro sa na úroveň elegantnej koniarne vyšplhá aj malý salónik pri bare. Už sa na to tešíme!

Začali sme variť jesenné dobroty z tekvice, ochutnajte

16. septembra 2019 ― Na jeseň treba posilniť imunitu tekvicou, v ktorej je nálož vitamínov - céčko, betakarotén, vitamín E, ktorý pomáha vylučovať toxíny z tela, aj vitamíny skupiny B, draslík, selén, meď, železo, magnézium a vláknina. Dajte si u nás tekvicovú polievku, rizoto, cestoviny alebo steaky s tekvicovou omáčkou.

Víkend jarmočných špecialít, určite sa zastavte na kačku a lokše

3. septembra 2019 ― Od štvrtka, 5. septembra podávame jarmočné špeciality. Chrumkavú kačicu či koleno, mastené lokše, tekvicovú polievku. Aj jarmočný tanier, ak chcete ochutnať zo všetkého. A zajesť domácou makovo-višňovou štrúdľou od Mirky. Mňam.

Jarmočný týždeň podávame skvelý štajerský burčiak

3. septembra 2019 ― Na trnavský jarmok sme si pre vás pripravili nielen veľa  dobrôt, ale aj skvelý burčiak. Síce máme všetko vždy domáce, ale tu robíme výnimku, lebo slovenského burčiaku bude všade dosť. Tak ochutnajte aj štajerský a porovnajte!

Naše leto je ľahké, svieže a grécke. Ochutnajte!

1. júla 2019 ― Na leto sme pre Vás pripravili špeciálne grécke menu. Netradične nakomponované šaláty aj typicky stredomorské jedlá pre Vás vymysleli naši kuchári s pomocou nášho charizmatického Gréka Xrisa, ktorý pochádza z ostrova Sámos. Ochutnajte dobroty, ktoré servíroval svojim krajanom v prímorských letoviskách.

Po dobrom jedle kávička a koláčik na priečelí v kaviarni Verdon

26. júna 2019 ― Keď sa dobre najete, zvážte kávičku a domáci koláčik na priečelí meštianskeho domu, v kaviarni Verdon. Prenesiete sa na malú chvíľku do vzdialeného levanduľou prevoňaného Provensálska. Tvorí ho pre vás v centre Trnavy zohraný tím milých ľudí. Pristavte sa a prečitajte si v letnom menu kaviarne.  

Vedeli ste, že Trnavskí mešťania boli páni vinári?

8. apríla 2019 ― Vinárstvo niekoľko storočí tvorilo najväčšiu časť príjmov mešťanov. Každý meštiacky dom mal vínnu pivnicu a víno sa pilo na hektolitre - ako bezpečný každodenný nápoj, keďže voda bola často kontaminovaná. Z nášho nového menu vyčítate ešte viac. A ochutnáte Malokarpatské dobroty, v ponuke máme aj omšové!

Máme nové menu

8. apríla 2019 ―  Pripravili sme pre vás nové menu. Rybacie špeciality z domácich sladkovodných rýb, z amura, sumca a jesetera. Zdravé kuracie mäsko aj domácu ponuku sladkostí. Víno výhradne od slovenských vinárov z Malých Karpát, aj skvelé omšové z dielne Vína z mlyna. A niečo na čítanie o histórii či našej filozofii. Tešíme sa na vás.

Varíme s medvedím cesnakom

13. marca 2019 ― Medvedí cesnak je v sezóne len pár týždňov začiatkom jari. Nenechajte si ujsť špeciality, ktoré naši kuchári pre vás z čerstvo natrhaného medvedieho cesnaku vymysleli. Rizoto, cestoviny, polievku aj všetky druhy steaku s omáčkou z medvedieho cesnaku.

Večeru sme nachystali aj bezdomovcom

24. decembra 2018 ― Štedrovečerné menu sme pripravili aj pre tých, čo domov nemajú. Nechýbala kapustnica, zemiakový šalát, vypražená ryba aj koláčiky z Verdonu. Keďže nám počasie neprialo, namiesto námestia sme sa schovali do podlúbia Wetzlerovho domu. 

Podávame len zdravé gazdovské kura

7. novembra 2018 ― Varíme pre vás so srdcom a naše jedlá sú nielen chutné, ale aj zdravé. Všetko naše kuracie mäsko, vrátane vašeho obľúbeného denného menu, je z domáceho gazdovského chovu bez antibiotík a podporných rastových hormónov. 

Začali sme vyrábať vlastné cestoviny

3. októbra 2018 ― Opäť pre vás chystáme niečo nové. Náš stroj na domáce cestoviny sme už zahriali a začal chrliť čerstvé tagliatelle, penne, špagety. Odteraz si vo všetkých našich prevádzkach dáte cestovinky z našej vlastnej výroby! 

Nafotili sme pre vás virtuálnu prehliadku

14. septembra 2018 ― Koncom leta sme dokončili panoramatické fotenie všetkých našich prevádzok. Pozrite si v galérii alebo na spodnej stránke home page ako sa vám páči, či dokáže sprostredkovať našu atmosféru!

Opäť ste s nami jarmočili na nádvorí

10. septembra 2018 — Špeciality pri príležitosti Tradičného trnavského jarmoku a 780 výročia kráľovského mesta Trnava ste si s nami opäť užili na nádvorí Wetzlera. Šťavnatá cigánska, krkovička, koleno či jarmočná gaga nemôžu nikdy u nás chýbať. 

Záleží nám na priestore, kde žijeme

01. jula 2018 ― Nie je nám ľahostajný plastový svet, v ktorom vyrastajú naše deti. Každý krok sa počíta a my sme začali výmenou všetkých plastových slamiek — od začiatku prázdnin u nás pijete zo slamiek vyrobených z repy.

Otvorili sme letnú sezónu na korze

29. júna 2018 — Nie nadarmo sme sa snažili, aby terasa Caffe Verdon prinášala dobrý výhľad na dianie v srdci mesta. Vyplatilo sa. Počas Latino párty, ktorá naštartovala letnú sezónu na trnavskom korze sme pridali stoly a užili si večer spolu s Vami.

Máme za sebou piaty Helpfest

10. júna 2018 ― Každý rok v rovnakom čase sa vlčkovské ESO stane epicentrom charitatívneho diania. Plný deň programu je venovaný tým, ktorí to najviac potrebujú. Ak ste s nami boli, ďakujeme, ak ešte nie, sledujte dátumy budúci rok!

Zväčšili sme Váš obľúbený priestor

13. júna 2018 ― Určite ste si všimli, že Wetzlerov dom je pre Vás už pár mesiacov krajší, väčší, vzdušnejší, novší. Rozšírili sme priestory a štýlovo ich zariadili, aby ste sa u nás cítili ako doma, a možno aj lepšie. Ak ste ešte nevideli naše zmeny, navštívte nás.

V Raisovom dome máme nový bufet

7. mája 2018 ― Začiatkom leta sme otvorili novinku — tradičný samoobslužný bufet v Raisovom dome v Šúrovciach. Nemáte čas sadnúť si k obedu, alebo máte chuť na niečo rýchle, nech sa páči, prídite ochutnať čo sme pre Vás pripravili.

Verdon ponúka už 30 druhov koláčikov

14. júna 2018 ― Iste ste si všimli, že sme pred letom zase osviežili ponuku našich domácich koláčikov a cheesecakov. Prídite pozrieť čo je Nutemisu, Sladký sen alebo Smotanové duo. Myslíme aj na slané jazyky a k vínku máme už aj vlastné slané jednohubky.